תפריט נגישות

בית יד לבנים

בית יד לבנים", עבר השקעה גדולה ושדרוג כללי של המבנה. אודיטוריום הבית, שהוא למעשה מרכז הפעילות התרבותית של רמת-השרון, מכיל כעת 340 מקומות, כך שנוכל לקיים בו הופעות גדולות יותר מבעבר, על במה גדולה יותר ומושקעת מאד מבחינה מקצועית. כך גם מבואת הבית המרווחת והיפהפייה וכן כמובן החדרים הנוספים.

כשמו, "בית יד לבנים", הוא מרכז הנצחה לחללי מערכות ישראל, בני ובנות רמת-השרון. בשיתוף מלא עם ארגון "יד לבנים" והעומדת בראש סניף רמת-השרון, שולה פסקין, שמנו דגש מרכזי על אלמנט ההנצחה, כחלק מן המחויבות שלנו כלפי הנופלות והנופלים למען תקומת ישראל וקיומה. אולם ההנצחה ובסיס המידע העומד לרשות המבקרים מכבדים את זכרם ומאפשרים לנו להכיר ולהוקיר את דמותם.

עם זאת, "בית יד לבנים" לא רק מרכז הנצחה דומם, כי אם מרכז חי ותוסס, המיישם למעשה את המטרה שלשמה הקריבו רבים כל כך את חייהם. אחת הפעילויות המרכזיות, מבחינה זו,  הקמת כיתת לימוד מחשבים ביוזמת יוסף ברנע, שמאז נכנס לתפקידו ישנה תנופה גדולה בפעילות סניף רמת-השרון של ארגון "יד לבנים" .

כיאה למרכז התרבותי של רמת-השרון, הושקע  רבות בלוח אירועים ברמה הגבוהה ביותר כדי ליצוק תכנים הולמים לאכסניה היפה והמרווחת שתעמוד מעתה לרשות תושבי רמת-השרון ואורחיה, מופעי מוסיקה, מופעי בידור וסטנד-אפ, קונצרטים, הצגות ילדים והצגות ממיטב התיאטראות בארץ ולרכוש כרטיסי מנוי להצגות אלו.

הספרייה המרכזית, שעברה שיפוץ נרחב, פתוחה לקהל הרחב  ואנו מזמינים אתכם לבקר וליהנות משעות הפנאי.

בית יד לבנים, רח' המחתרת 3, רמת השרון . טל': 03-5483851
מפת הגעה


בניית אתרים: